Uteniškių puolimą surakinęs „Žalgiris“ pergale baigė LKL reguliarųjį sezoną

Publikuota: 2024 gegužės 09 09:03:25, LKL informacija
×
nuotr. 1 nuotr.
"Juventus" (balta apranga) ir "Žalgirio" rungtynės. Betsafe-LKL nuotr.

Po skaudaus pralaimėjimo sostinėje atsitiesęs Kauno „Žalgiris“ (26-4) užtikrinta pergale uždarė Lietuvos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną - namie 92:62 (26:15, 23:19, 24:7, 19:21) nepasigailėjo Utenos klubo „Juventus“ (18-12).

Ketvirtąją vietą užėmę uteniškiai jau žino, kad ketvirtfinalio serijoje kausis su Panevėžio „Lietkabeliu“, o reguliariojo sezono nugalėtojai žalgiriečiai oponentų dar turi palaukti. Neaišku, kaip 7–8 vietas pasidalins Mažeikių „M Basket“ (11-18) ir Jonavos „CBet“ (11-19).

„Žalgiris“ solidžiai pradėjo rungtynes ir per pirmąsias keturias minutes leido uteniškiams pelnyti vos du taškus. Taip kauniečiai atitrūko 13:2, o Lukas Lekavičius ir Demetre Riversas leido šeimininkams išlaikyti kontrolę savo rankose – 26:15. Nors uteniškiai puolimą kiek atgaivino, o skirtumas mažėjo iki vienženklio (21:28), Andrea Trinchieri prašė pertraukėlės, po kurios „Žalgiris“ surengė atkarpą 14:1 ir vėl nutolo – 42:22.

Duobėje atsidūrę uteniškiai kilo ir Ryano Tayloro dėka prieš ilgąją pertrauką atsiliko 34:49. Vis tik po didžiosios pertraukos geriau į aikštę žengė „Žalgiris“, ėmęs tolti ir neleidęs svečiams pelnyti taškų beveik septynias minutes. 15:0 – taip atrodė A.Trinchieri auklėtinių spurtas, po kurio rezultatas tapo 61:34. Per trečią ketvirtį „Juventus“ pelnė tik 7 taškus ir tai yra uteniškių šio sezono antirekordas. Po trečiojo kėlinio „Juvė“ atsiliko 41:73.

Prieš akis buvo dar 10 minučių, tačiau jos tebuvo formalumas. Ant parketo jau žengė Nedas Montvila, Danielius Lavrinovičius, „Žalgiris“ kiek atsipalaidavo ir leido varžovams sušvelninti rezultatą.

Iki šiol „Juventus“ sezono taškų antirekordas siekė 63 taškus, tad šiame mače fiksuotas prasčiausias sezono rezultatyvumas.

„Žalgiris“: Tomas Dimša 16 (5/6 trit.), Kevarriusas Hayesas 14 (6 atk. kam.), Demetre Riversas 13, Laurynas Birutis 12, Keenanas Evansas 11 (4 rez. perd.).

„Juventus“: Ryanas Tayloras 13, Ajdinas Penava 8, T.J.Starksas, Šarūnas Beniušis, Evaldas Šaulys ir Zachary Simmonsas (5 atk. kam.) – po 7.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!