Vyrų ledo ritulio rinktinė pirmosiose kontrolinėse rungtynėse nugalėjo estus

Publikuota: 2024 balandžio 18 17:15:11, hockey.lt informacija
×
nuotr. 1 nuotr.
hockey.lt nuotr.

Pasaulio čempionato 1B diviziono turnyrui besirengianti Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Lietuviai Rygoje stojo į akistatą su būsimais varžovais čempionate Estijos ledo ritulininkais ir laimėjo 3:1.

Pirmajame kėlinyje vienintelį įvartį pelnė Estijos ledo ritulininkai. Jie pasižymėjo smūgiu iš toli kiekybinės persvaros metu, o įvarčio autorius - Eduardas Slesarevskis.

Antrojo kėlinio metu lietuviams pavyko perimti iniciatyvą ir išlyginti rezultatą. Po aštraus perdavimo prie vartų tiksliai sužaidė ir įvartį pelnė Paulius Gintautas. Galiausiai daugumoje pasižymėjo ir lietuviai. Povilas Verenis po aštraus perdavimo netikėtai kyštelėjo lazdą taip, kad ritulys atsidūrė oponentų vartų tinkle.

Trečiojo kėlinio pabaigoje, kai varžovai keitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, į tuščius vartus ritulį pasiuntė Emilijus Krakauskas.

Pasaulio čempionato 1B diviziono turnyras vyks Vilniuje balandžio 27 - gegužės 3 dienomis.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!